Motorola офіційно анонсувала смартфон Droid X2

Опубліковано 18 травня 2011 року

Компанія Motorola поповнила асортимент незвичайних Android-смартфонів новим флагманом Droid X2, який прийде на зміну Droid X. На жаль, поки відбувся лише анонс для американського ринку, але через невеликий термін компанія зазвичай анонсує аналогічні рішення і для інших регіонів світу. Droid X2 буде поширюватися оператором стільникового зв’язку Verizon за ціною 200 доларів за умови укладення 2-річного контракту.

Зовні відмінностей у порівнянні з попередником не багато, але апаратно це зовсім інший смартфон. У ньому встановлений 4,3-дюймовий РК-дисплей з роздільною здатністю qHD (540х960 точок), 2-ядерний процесор з частотою 1 ГГц (передбачається, що це SoC NVIDIA Tegra 2, але точних підтверджень немає) і 8-мегапіксельна фотокамера зі світлодіодним спалахом , функцією запису HD-відео і режимом безперервного фокусування. Також є вихід HDMI і порт micro-USB, які розташовуються досить близько один до одного. Таке ж розташування роз’ємів і у Motorola Atrix 4G, тобто, цілком можливо, що Droid X2 обзаведеться аналогічним аксесуаром у вигляді «ноутбучної» док-станції.

З 19-го травня смартфон буде доступний для замовлення через сайт Verizon, а 26 травня надійде в роздрібні магазини. Апарат поставляється з операційною системою Android 2.2 на борту, але найближчим часом Motorola обіцяє випустити програмне забезпечення на базі Android 2.3.

itc

Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Категорії: Смартфони і комунікатори

rss twitter facebook vkontakte googleplus tumblr
 • Про Убунту Нові ґаджети Інтернет журнал Нові програми Замовити рекламу Замовити рекламу
 • Реклама

  Категорії

  Теґи

  3G Acer AMD Android Apple ASUS Blu-ray Bluetooth Core i5 Core i7 DDR2 DDR3 Dell DVD DVI eSATA Ethernet Full HD Google Android HDMI Intel Intel Core i5 Intel Core i7 LG microSD MSI Samsung SATA2 SD SSD USB USB 2.0 USB 3.0 VGA Wi-Fi Wi-Fi 802.11b Wi-Fi 802.11g Wi-Fi 802.11n Windows Windows 7 Windows 7 Home Premium Windows XP YouTube РК-дисплей веб-камера

  Жити Завтра

  Українська Відкрита Асоціація Організацій, Груп і Осіб, що працюють з дітьми, страждаючих на онкозахворювання.