ОС Android

Android — операційна система, для мобільних телефонів, планшетних комп’ютерів і смартфонів. ОС Android заснована на ядрі Linux. Спочатку Android розроблялася компанією Android Inc., яку потім купила компанія Google. Згодом, Google ініціювала створення Open Handset Alliance (OHA), який зараз і займається підтримкою і подальшим розвитком платформи. Android дозволяє створювати Java-додатки, які керують пристроєм через розроблені Google бібліотеки. Також є можливість писати програми С та інших мовах програмування за допомогою Android Native Development Kit.

Open Handset Alliance (OHA) — бізнес-альянс сорока восьми компаній з розробки відкритих стандартів для мобільних пристроїв, що включає Google, HTC, Intel, Motorola, Qualcomm, Samsung, LG, T-Mobile, Nvidia, Wind River Systems та інші компаніі.

Open Handset Alliance був заснований 5 листопада 2007 року компанією Google та тридцяти чотирма іншими членами, що включають виробників мобільних телефонів, розробників програмного забезпечення, деяких мобільних постачальників і виробників чипів. Компанії Nokia, AT&T і Verizon Wireless не є членами альянсу, проте Verizon недавно висловив бажання використовувати Android в майбутньому, вказуючи на можливість швидкого вступу до альянсу. Android, основний програмний пакет альянсу, заснований на відкритому вихідному коді, конкуруватиме з іншими мобільними платформами від Apple, Microsoft, Nokia, Palm та Research In Motion.

Android новини

Головні Android-новини, огляди нових смартфонів і планшетів, популярні ігри та програми. Усе про найпопулярнішу мобільну операційну систему.

Програми для Android

Незамінні і найкорисніші утиліти, програвачі, файлменеджери на Android та безліч інших програм.

Ігри для Android

Ігри на планшети і телефони. Кращі огляди нових ігор і додатків для Android.

  • Про Убунту Нові ґаджети Інтернет журнал Нові програми Замовити рекламу Замовити рекламу
  • Реклама

    Категорії

    Теґи

    Жити Завтра

    Українська Відкрита Асоціація Організацій, Груп і Осіб, що працюють з дітьми, страждаючих на онкозахворювання.