Western Digital випустила портативний накопичувач My Passport Essential

Опубліковано липня 26, 2010 Автор Юра Стародуб

Компанія Western Digital підготувала до випуску оновлену версію портативного накопичувача My Passport Essential Limited Edition, виконану в оригінальному дизайнерському виконанні. Дизайн такого пристрою розроблявся спільно з групою Design Students з Університету штату Каліфорнія (California State University). Дана модель розроблена студентами і позиціонується для використання молодими людьми.

Новинка містить 2,5-дюймовий жорсткий диск ємністю 500 ГБ. Для підключення до системи застосовується інтерфейс USB 2.0, який також служить і для забезпечення накопичувача енергією. У даній моделі реалізована можливість захисту даних за допомогою пароля, а також доступна функція апаратного шифрування даних за допомогою 256-бітного AES алгоритму. Пристрій сумісний з комп’ютерами під управлінням операційних систем Windows, в комплект його постачання входить програмне забезпечення WD SmartWare, призначене для резервного копіювання даних. Новинка забезпечується 2-річною гарантією виробника.

Новий портативний накопичувач Western Digital My Passport Essential Limited Edition доступний для покупки за рекомендованою ціною на рівні $120. Користувачеві доступно п’ять варіацій дизайнерського виконання розмальовки корпусу Boom Box, Black Hole, Cityscape, Fuchsia Leaf і Wave.

itc

Схожі матеріали:

  1. Western Digital випустила портативний накопичувач з E-Ink-дисплеєм
  2. Western Digital анонсує портативні накопичувачі високої ємності
  3. Western Digital представила портативні накопичувачі ємністю до 1 ТБ
  4. Western Digital випускає перший у світі 1 ТБ накопичувач у форм-факторі 2,5 дюйма
  5. PQI випустила портативний накопичувач з інтерфейсом USB 3.0

Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Категорії Зовнішні накопичувачі, Периферія, Ґанджети

Залишити коментар

Категорії

Теґи

3G AMD Android Apple ASUS Blu-ray Bluetooth D-sub DDR2 DDR3 Dell DVD DVI eSATA Ethernet Full HD Google Android HDMI Intel Linux Mac OS X microSD MP3 MSI Samsung SATA2 SD SDHC SSD USB USB 2.0 USB 3.0 VGA Wi-Fi Wi-Fi 802.11b Wi-Fi 802.11g Wi-Fi 802.11n Windows Windows 7 Windows 7 Home Premium Windows Vista Windows XP YouTube РК-дисплей веб-камера

Архіви

Лінки

Підписатись