Pioneer випустила два AV-ресивера

Опубліковано 3 березня, 2010 Автор Юра Стародуб

Через два місяці компанія Pioneer знову відновила свій асортимент побутової техніки та запропонувала два нових AV-ресивера. Потужність Pioneer VSX-820-K становить 110х5 Ватт.

Це багатофункціональний пристрій з п’ятьма портами HDMI 1.4 (чотири входи та один вихід) і масою роз’ємів для підключення всілякої аудіо та відеотехніки. Крім того, апарат підтримує відтворення медіаконтенту з iPod і iPhone (транслюються звук, фотографії і відео), які підключаються до передньої панелі за допомогою комплектного кабелю. При бажанні до пристрою можна підключити супутниковий радіоприймач Sirius, плюс у нього є функція екранного меню і підтримка опціонального модуля Bluetooth.

Молодша модель VSX-520-K володіє такою ж потужністю, але функціонально вона простіше. У неї всього чотири порти HDMI і немає підтримки портативних пристроїв Apple та супутникового радіо. Вартість новинок складає $300 і $230 відповідно.

itc


Читайте також:

 1. Pioneer випустила привід Blu-ray із швидкістю запису 12х
 2. Ramos випустила портативний медіаплеєр з підтримкою FullHD
 3. Fujitsu представила чотири нових портативних ПК з Windows 7
 4. Sony інтегрувала підтримку 3D в AV-ресивер
 5. Samsung представила фотокамеру з модулями GPS, Wi-Fi і Bluetooth

Теґи: , , , , , , , , , , , , ,
Категорії Домашній кінотеатр, Мультимедіа

Залишити коментар

 • RSS Follow Twitter Facebook сторінка FriendFeed
 • Категорії

  Теґи

  3G Acer AMD Android Apple ASUS Blu-ray Bluetooth DDR2 DDR3 Dell DVD DVI eSATA Ethernet Full HD Google Android HDMI Intel Linux Mac OS X microSD MP3 MSI Samsung SATA2 SD SDHC SSD USB USB 2.0 USB 3.0 VGA Wi-Fi Wi-Fi 802.11b Wi-Fi 802.11g Wi-Fi 802.11n Windows Windows 7 Windows 7 Home Premium Windows Vista Windows XP YouTube РК-дисплей веб-камера

  Архіви

  Лінки

  Підписатись